Grambajki

GRAMbajki to niewielkich rozmiarów muzyczne bajki, przystosowane do możliwości percepcyjnych najmłodszych widzów w wieku do 3 lat.

 

Spektakle są skróconą formą znanych bajek, które znajdują się w bieżącym repertuarze Teatru Muzycznego, jednak sposób ich przedstawienia, interaktywna forma uczestnictwa w fabule tego muzycznego widowiska sprawi że najmłodsze dzieci zostaną wprowadzone w świat bajek, m. in. Calineczki, Kota w butach, Kopciuszka i wielu innych.

Wspólna muzyczna zabawa z bajkowymi postaciami, specjalnie przygotowana scenografia i wnętrze Teatru dopasowane na czas przedstawienia do aktywności najmłodszych widzów pozwoli na pierwszy sceniczny kontakt z wartościowym repertuarem muzycznym i literackim.

Grambajki są realizowane przez Teatr Muzyczny według pomysłu Ewy Kuszewskiej, która także je prowadzi. Spektakle odbywać się będą w niedzielne przedpołudnia zgodnie z repertuarem.

 

Zapraszamy do polubienia profilu Teatru Muzycznego na Facebooku oraz do zapoznania się z jego repertuarem za pośrednictwem strony teatrmuzyczny.eu

Projekt zrealizowany przy współpracy z:
Teatr Muzyczny w Lublinie

Top